4Black
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este dedicat oricarui tip de server
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
SinisterBlack
Utilizator Banat
SinisterBlack


Mesaje : 32
Data de inscriere : 21/07/2011

[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty
MesajSubiect: [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi   [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi EmptyVin Iul 22, 2011 2:00 am

Dupa cum spune si titlu astazi o sa va spun cum sa plusati la fierarul din map1 sau din map2 cu sansa mai mare de a reusi.Mergeti la batranica cumparati vraja karma dati click dreapta pe ea dupacea meregti la fierar dupa cum ati observat fierarul de cu mana pestecap de cateva ori dupa ce nu mai da cu mana peste cap atuncea puneti obiectul pe fierar si aveti sansa de a resui mai mare.
mie mia mers fmsu pana la +7 de la +0 :X dupacea mia fost frica sla fac+ 8 si nu mai mi lam facut +8 ori cum sper sa fie de folos acest Ghid
Sursa : 4METIN


Ultima editare efectuata de catre SinisterBlack in Vin Iul 22, 2011 2:42 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Adyyy
Administartori
avatar


Mesaje : 79
Data de inscriere : 18/07/2011

[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty
MesajSubiect: Re: [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi   [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi EmptyVin Iul 22, 2011 2:13 am

SURSAA!!!!!
Sus In jos
https://4black.forumgratuit.ro
Killer69
Echipa server
Killer69


Mesaje : 31
Data de inscriere : 21/07/2011

[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty
MesajSubiect: Re: [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi   [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi EmptyVin Iul 22, 2011 2:23 am

pune sursa man!
Sus In jos
NinjuTsu
Nivel 1
NinjuTsu


Mesaje : 38
Data de inscriere : 21/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Botosani

[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty
MesajSubiect: Re: [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi   [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi EmptyVin Iul 22, 2011 5:52 am

Mersi mult , chear nu am stiut ..
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty
MesajSubiect: Re: [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi   [Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi Empty

Sus In jos
 
[Ghid] Fierar sansa mai mare de a reusi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  [NPC]Fierar Tradus in romana 100%
» [GHID]Start Quest Lv. 1
» [GHID]Modificare nume
» [GHID]Cum casatoresti doi playeri
» [GHID] Cum sa te faci SGA/SGM/GA/GM pe server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4Black :: 4Black-Server :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: