4Black
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum este dedicat oricarui tip de server
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Metin2 Full Comenzi GM Romana

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SinisterBlack
Utilizator Banat
SinisterBlack


Mesaje : 32
Data de inscriere : 21/07/2011

Metin2 Full Comenzi GM Romana Empty
MesajSubiect: Metin2 Full Comenzi GM Romana   Metin2 Full Comenzi GM Romana EmptyVin Iul 22, 2011 1:40 am

Dragi useri! Dupa 1 saptamana de munca, eu,SinisterBlack, am realizat prima lista cu comenzi de GM (ABSOLUT TOATE) traduse 100% in limba Romana!
Daca downloadati aceasta lista si gasiti o comanda care sa fie tradusa in alta limba, este imposibil Wink
TOTUL, dar ABOSLUT TOTUL este in limba Romana + fiecare comanda este explicata ca sa stiti ce face si cum o folositi.

Download [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va asigur ca nu gasiti nicaieri altundeva o lista ca aceasta, a mea este originala, si facuta de mine insumi, cum am mai zis!
Va rog sa-mi spuneti ce parere aveti, ce aveti de comentat si mai ales, ce nota imi dati la aceasta lista 100% creata de mine si care am muncit-o din greu toata saptamana!
Sus In jos
Killer69
Echipa server
Killer69


Mesaje : 31
Data de inscriere : 21/07/2011

Metin2 Full Comenzi GM Romana Empty
MesajSubiect: metin2 full comenzi gm romana   Metin2 Full Comenzi GM Romana EmptySam Iul 23, 2011 1:30 am

pai nu sunt in romana ? si oricum dak ar fii si armele de 2011;)
Sus In jos
 
Metin2 Full Comenzi GM Romana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial metin2 ch2 pt server
» Client 99% in romana
»  [NPC]Fierar Tradus in romana 100%
»  Cum faci client 100% in romana (cel putin ce important)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4Black :: 4Black-Server :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: